.

.

New
100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм Z5FM3 Вилушка Лажица Плоча

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм Z5FM3 Вилушка Лажица Плоча

DEN 1784.40

Количина на стоки
Достапно

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм Z5 FM3 Вилушка Лажица Плоча.Големина : Уво Пад : Години : 15mm x 20mm(19/32"x25/32"),Earring Куки Прибл : 19x19mm (0.75" x 0.75").Објектот Пакет Количина : 100 Парови.Боја : антички сребрен тон ,Материјали : цинк легура,.Илјадници накит наоди, шарм на мојата продавница.Ако ви се допаѓа мојот шарм, ве молиме да ги додадете вашите омилени.Ви Благодариме. 100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм Z5 FM3 Вилушка Лажица Плоча.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди