.

.

New
FancyCOCO Дизајнер Durag | Царинска Две-Тон Дизајнер Durags,Fanshion Du Партал за 360/450/720 Бранови,Поколеба Капа

FancyCOCO Дизајнер Durag | Царинска Две-Тон Дизајнер Durags,Fanshion Du Партал за 360/450/720 Бранови,Поколеба

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

Еластична. ●ДИЗАЈНЕР ИНСПИРИРАН - Инспириран дизајнер царинската durag,луксузен модерен дизајн;. ●ДИШЕ . ●ТЕКСТУРА - HD текстура со стилски модел,ограничен и ексклузивни;. ●ФУНКЦИОНАЛНИ - Одговара на Право Со Долги Опашки / Надвор Крои / Нема линија во средината на главата / Универзална големина со долга рака;. ●Лукс мода accessoriess,најдобрите подароци за жените & мажите.Fancy COCO Дизајнер Durags : Висок квалитет делукс ткаенина што ги држи коса компресирани цела ноќ, истовремено задржувајќи го максималниот влага одлична за 360, 540, и 720 Бран Модели.Со повеќе боја опции супериорен квалитет и дише кул материјал.Најмногу прифатлива цена и дизајн уникатни модели.Ние ќе се фокусираме на бранови,модни додатоци, ве молиме исто така, проверете на нашиот други сомот durags во нашата продавница.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди