.

.

New
Водоотпорна машка Midweight Вода и Ветер Отпорна Мека Лушпа Јакна (S-3XL)

Водоотпорна машка Midweight Вода и Ветер Отпорна Мека Лушпа Јакна (S-3XL)

DEN 1199.76

Количина на стоки
Достапно

10.3 мл., 95/5 полиестер/spandex школка.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење. ✔️Удобно Квалитет на Изградба : Надворешната школка изградена со користење мека трајни лесни полиестер/spandex комбинација, која е и вода и ветер отпорни.Поставата се врзани со мека бранеа полиестер за дополнителна удобност. ✔️Активни Дизајн : Ткаенина помеша со користење spandex влакна давање на јакна мало истегнување овозможување на тоа да се движи со вашето тело, прави активностите како трчање, пешачење, yardwork или нешто што може да се најдат себе си прави отворено во целина многу полесно. ✔️Интуитивен Комунални : Целосно zips до стојат јака заштита на вашето тело и вратот од елементи.Исто така вклучува и прилагодливи велкро ракави и drawcords во половината за повеќе уредувачки се вклопуваат и се додава заштита.Карактеристики 3 надворешноста zip-обезбедени џебовите на страна и левата страна на градите, како и внатрешни работи на градите џеб со велкро затворање. ✔️На годината за Употреба : Оваа јакна insulates во ладно време со користење на вашиот сопствен телесната температура, но сепак тоа е дише ткаенина ви држи од прегревање во повисоки температури.Совршен за зиморничав летна вечер или студен зимски ден. ✔️Лесно Семејства : Целосно машина перат.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди