.

.

New
Домаќинство Едноставност Ѕид Тип Постоечкиот Ѕид Рамка Лебди Рамка Скриени Рамка Совршен Трофеј Екранот Дневна Соба Канцеларија Lossless Декорација, D-J

Домаќинство Едноставност Ѕид Тип Постоечкиот Ѕид Рамка Лебди Рамка Скриени Рамка Совршен Трофеј Екранот Дневна

DEN 1555.20

Количина на стоки
Достапно

Овие вредност-за-пари полици имаат многу намени, може да се користи во секоја соба во домот, и изгледаат одлично во продавница или бизнис.Се користи за да ги организирате или да ги користите за декорација и прикажување на вашите омилени предмети.Направена од дрво и железо, ова е помеѓу обложени со Нокс-токсични боја и е еколошки и здрав. 160 * 20 * 35cm, покажуваат вашиот личен стил низ едноставна полица екранот.Декоративни полици : да се Создаде уникатен лебдечки приказ за себе, погоден за секој модерен дом и кујна, селски пресврти, и приказ на вашата декорација во декоративен начин.Варијабилна Геометрија : Изложуваат фасцинантен експонати, украси и други скапоцени предмети, додека обезбедување функционален простор за складирање со дрвени екранот стои.Намалување на нередот и да го истакнете вашиот селски оркестарот, додека одржување на сè организирани.Дали вашата дневна соба треба некои полица простор?Не кујната треба повеќе простор за складирање?Стоп за гледање!Овој сестран shelving единица ќе додадете една прекрасна работа до вашиот дом.Само висат на ѕидот и да го покаже она што ви се допаѓа.Име на производ : ledge Color класификација : слика color Size : 160 * 20 * 35cm Material : железо + wood Structural процес : метал processing Metal структура процес : welding Product Категорија : Shelf Style : едноставен и modern Precautions1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2cm грешка.Ве молиме потврдете дека не ум пред наддавање.2. Ве молиме оставете малку различни, поради прирачник measurements Use сцена : дневна соба, балкон, трпезарија, канцеларија, спална соба, студија, бар, итн.Карактеристики : водоотпорен, влага-доказ, лесно да се чисти, без мирис, пламен retardant, еколошки.Пакет Содржина : 1 × Shelf Precautions : 1. Димензии се мери со рака, и физика и податоците може да се грешка на 1-2 cm.2. Поради разликата во компјутерски монитори, може да има мала празнина во боја.Ова е нормално, не е квалитет прашање.3. Овој производ е варијабилна полицата и не содржи други снимање реквизити.4. При купување, бидете сигурни дека вашиот дом е погодна за инсталирање на овој лебдечки полица.5. Примени во рок од 7-21 работни дена по купувањето.Ако имате било какви прашања во врска со процесот на купување, ве молиме контактирајте ме во време, јас ќе одговори на вашите податоци во рок од 24 часа!Ви посакувам среќен живот!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди