.

.

New
HQRP AC Адаптер за Полнач за Eken W70 WM8850 ARM Cortex-A9, 7 T01 Андроид Таблет, Напојување Кабелот + Евра Приклучок Адаптер

HQRP AC Адаптер за Полнач за Eken W70 WM8850 ARM Cortex-A9, 7 T01 Андроид Таблет, Напојување Кабелот + Евра

DEN 213.84

Количина на стоки
Достапно

HQRP® Замена AC Адаптер плус HQRP® Евра Приклучок Адаптер;.Текст : 100 V-240 V AC (САД приклучок+ЕВРА адаптер); Излез : DC 5 V, 2 A;.Безбедносни Карактеристики : Висока Ефикасност и Сигурност; Автоматско Преоптоварување cut-off;.Автоматско Топлинска намалување на-оф; Краток спој и во Текот Напон заштита; Ниска Пречки . 100% Компатибилен со Оригинални AC Адаптер; 1 Година гаранција!.Компатибилен со : Eken W70 WM8850 ARM Cortex-A9, 7" T01 Андроид Таблет.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди