.

.

New
xinyu 40Pcs Куче Лента се Зголеми Лакови Бисер Гумени бендот Миленичиња Чешлање Коса Додатоци

xinyu 40Pcs Куче Лента се Зголеми Лакови Бисер Гумени бендот Миленичиња Чешлање Коса Додатоци

DEN 888.00

Количина на стоки
Достапно

100% нов состојба и врвен квалитет.рачно изработени домашно милениче коса лакови. 5cm /1.97 во ширина .грб гума бендови, Симпатична коса bowsfor малите и средните кучиња.материјал : Лента, Дамка, гума бендови.КОЛИЧИНА : 40 Pcs.Состојба : 100% Нови и Високо Квалитетен Материјал : Лента Цвет Големина : Околу 5cm/1.97 инчен Боја : Избрани по случаен избор Количина : 40pcs Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Ако Ви Треба Голема КОЛИЧИНА, ве Молиме Ни e-mail Бесплатна, Имаме Доволно Акции.Ние Може Да Ви Даде Трговија На Големо Цена.Ви благодариме.Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм разлики поради прирачник за мерење.Некои слики изгледа како поголем големина,ве молиме да забележите точниот предмети големина. 2. Ве молиме имајте на ум дека поради светлосни ефекти, мониторот е осветленоста и контрастот, бојата на производи може да биде некое мало различни меѓу нашите фотографии и вистински објектот ќе добиете. 3. Ние го цениме вашето разбирање.Ви посакувам среќен шопинг.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди