.

.

New
OTTERBOX ПАТНИЧКИ СЕРИЈА Случај за iPhone 11 Про Max - НАНЕ НАЧИН (СУРФАЊЕ СПРЕЈ/AQUIFER)

OTTERBOX ПАТНИЧКИ СЕРИЈА Случај за iPhone 11 Про Max - НАНЕ НАЧИН (СУРФАЊЕ СПРЕЈ/AQUIFER)

DEN 658.56

Количина на стоки
Достапно

НЕ доаѓа со екран заштитник.Мека внатрешна и тешко надворешните слоеви апсорбира и одврати влијанија, отворен пристап кон пристаништа и звучници.Тенок профил лизга во и надвор од џебовите.Вклучува Otter Box ограничен доживотна гаранција (види веб-сајт за детали).Патнички Серија е компактен случај што го задржува вашиот телефон безбедно додека сте го живеат животот на движење.Неговите два тешки слоеви доаѓаат заедно за да се заштити вашиот i Phone 11 Про Max против капки, удари, прашина и fumbles.Лизга Патнички Серија во вашиот џеб и никогаш нема да пропуштите повик, твит или текст.Пар со една Otter Box Засили екран заштитник за вкупно, 360-степен заштита на тел.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди