.

.

New
Тиква Храна Шатор Етикети(25 pack) - Место Картички за денот на Благодарноста, Табела Место Картички - Совршени за денот на Благодарноста Место Картички, Банкет маси, Вк

Тиква Храна Шатор Етикети(25 pack) - Место Картички за денот на Благодарноста, Табела Место Картички - Совршени

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

✩ Можете да добиете уникатно дизајниран шатор место картички(25 pack), која може да ги задоволи општите партија прилики. ✩ Шаторот место картички е направен од 300 грама обложена хартија, која е тешко и не бара рамка и можат да стојат независно; со цел да се направи сомневајќи се картичка пишување неспокојот, ние користиме високо квалитетни картичка хартија која може да се пишува, кој е уникатен и елегантен. ✩ Затворени големина на шаторот картичка е 2"x3.5" и ширевте големина 4"x3.5".Тоа е око-фаќање и не заземаат простор и е лесно да се напише. ✩ Тоа може да се користи напредна технологија на печатење за печатење на богатите и светли бои на високо-квалитетни картон, а деталите се совршено презентирани;. ✩ Можете да добиете уникатно дизајниран шатор место картички(25 pack), која може да ги задоволи општите партија прилики. ✩ Шаторот место картички е направен од 300 грама обложена хартија, која е тешко и не бара рамка и можат да стојат независно; со цел да се направи сомневајќи се картичка пишување неспокојот, ние користиме високо квалитетни картичка хартија која може да се пишува, кој е уникатен и елегантен. ✩ Затворени големина на шаторот картичка е 2"x3.5" и ширевте големина 4"x3.5".Тоа е око-фаќање и не заземаат простор и е лесно да се напише. ✩ Тоа може да се користи напредна технологија на печатење за печатење на богатите и светли бои на високо-квалитетни картон, а деталите се совршено презентирани;.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди