.

.

New
Headbands Hairband Памук Мек и Еластичен Еластична Солидна Боја 12 Компјутери По Многу (Бела)

Headbands Hairband Памук Мек и Еластичен Еластична Солидна Боја 12 Компјутери По Многу (Бела)

DEN 443.76

Количина на стоки
Достапно

Материјал : 58% Памук + 5% Spandex + 37% Полиестер, количина : 12 Компјутери.Еластична Водат Headbands за Тинејџерите Девојки Жените Софтбол Одбојка Кошарка Спорт Тима Постави Пакет трговија на Големо Големо.Една големина одговара на сите; Width : 2.25 инчен; Обем : 16inch; Max Протегала Обемот : 30inch.Најдобро за Фитнес, Јога, Спорт, Вежбање, Трчање, Фитнес, Пилатес, Медитација, Топката игри, Повик Носат, Миење лице, го Прават шминка.Headbands Hairband Памук Мек и Еластичен Еластична Солидна Боја 12 Компјутери за Тинејџерите Девојки Жените Софтбол Одбојка Кошарка Спорт Тима Постави Пакет трговија на Големо Големо.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди