.

.

New
Обичај Црна германски Табличка (Плоча со Бела Текст + Рамка)

Обичај Црна германски Табличка (Плоча со Бела Текст + Рамка)

DEN 1559.76

Количина на стоки
Достапно

Обичај врежана црна германски табличка.Табличка направени на германски 35-тон втиснување притиснете.Универзална рамка одговара на повеќето BMW, "ФОЛКСВАГЕН", Ауди, Мерцедес, Порше, Мини Купер и повеќе.Рамка произведени во Германија.Некои специјални знаци потрае повеќе од 1 целосна простор.Ова е вистинска, врежана црна германски табличка направени на 35-тон втиснување притиснете.На табличка фонтови, броеви и букви се исти точно оние што се користат за пат во Германија.Додадовме неколку дополнителни симболи за забава!Ве молиме наведете соодветна проред и центрирање сакате на вашата чинија.Обичај Црна Плоча Плоча Спецификации : Големи Текст : До 8 знаци и празни места Среден Текст : До 9 ликови и spaces Text Боја : White Available Букви : A-Z, Големи букви само Достапни Броеви : 0-9 Достапни Umlauts : Ä, Ö, Ü Достапни Знаци : #, @, $, ?, !, &, /, =, +, Долго Цртичка -, Период., Apostrophe ', Црта _, Наназад Б Достапни Симболи : Срце, Smiley Face, Ѕвезда, Clef Види пример слики за Знак и Симбол форма и големина.Вашата чинија ќе има црна позадина и бел текст.Сите плочи се печат и произведени на германски втиснување машини.Овие не се печатат.По барање, ние исто така може да вклучува регистрација на заптивки за вашата чинија.Заптивки се ограничени на оние во моментов во парк.Ве молиме да бидат конкретни, каде што би сакале заштитата поставени.Печати земе цел еден простор.Ве молиме наведете соодветна проред и центрирање сакате на вашата чинија.Смешко лице симбол зема повеќе од 1 целосна простор.Ова може да ја намали достапната растојанието до 7 или 8 знаци и празни места.Ако има било какви проблеми со вашиот бара конфигурација, ние ќе ве контактираме.Рамка Спецификации : Должина : 20.63 инчи Висина : 5.18 инчи Одговара : Повеќето BMW, Audi, "ФОЛКСВАГЕН", Мерцедес, Порше, Мини Купер, Saab, и повеќе 3 Заклучување јазичиња Држи табличка безбедно место во Универзална одговара врвен квалитет произведени во Германија.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди