.

.

New
Bobrick 38034 TrimLineSeries Нерѓосувачки Челик Вдлабнати Хартија Пешкир Фармацевт и Отпад Receptacle, Сатенски Финиш, 13 Ширина x 55-1/8 Висина x 3-5/8 Длабочина

Bobrick 38034 TrimLineSeries Нерѓосувачки Челик Вдлабнати Хартија Пешкир Фармацевт и Отпад Receptacle, Сатенски

DEN 10379.52

Количина на стоки
Достапно

Trimline Series вдлабнати хартија пешкир фармацевт и отпад receptacle.Изработени од нерѓосувачки челик материјал.Сатенски финиш.Укина C‑пати и multifold крпи.Мерки 13" ширина од 55-1/8" висина од 3-5/8" длабочина.Вдлабнати хартија пешкир фармацевт и отпад receptacle ќе биде тип-304 од не ' рѓосувачки челик со сите-заварени изградба; изложени површини ќе се сатенски финиш.Вратата ќе биде 18 мерач (1.2 mm); имаат 9/16" (14mm) 90 степени врати рабови; да се обезбеди за да се кабинет со скриена, целосна должина не ' рѓосувачки челик пијано-зглоб; и опремени со нерѓосувачки челик кабел врата замав граничник и две гимнастик брави внесени како и други Bobrick бања додатоци.Хартија пешкир фармацевт ќе биде способен за издавање 600 C-пати или 800 multifold хартиени крпи.Отпад receptacle ќе бидат опремени со отстранлив, течење-доказ, крути пластични пластичен отпад-сад со капацитет од 3.8-gal. (14.4-L).Мерки 13" ширина од 55-1/8" висина од 3-5/8" длабочина.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди