.

.

New
Aoysky Жените Зима Onesies Ски Jumpsuit Отворено Спортски Snowsuit Крзно Јака Грб Jumpsuit со Дуксери Ски Јакни и Панталони

Aoysky Жените Зима Onesies Ски Jumpsuit Отворено Спортски Snowsuit Крзно Јака Грб Jumpsuit со Дуксери Ски Јакни

DEN 3383.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер,Памук,Крзно.Патент затворање.БЕЗ Ракавици и Кеси,Патент затворање.Материјал : полиестер; Додатен : бела патка надолу, пердуви,Памук,.Едно Парче јакна jumpsuit со појас : Целото тело покриено, Целосно затворена шевовите се обезбеди нема правец се шири во слоеви, се задржи топло во зима, снег ден, скијање.Супер удобно,топло,лесни,модерен и атрактивен.Функција : Патент затворање, го прави лесно да се носат и облека брзо,спојувалка за дизајн го прави да изгледаат потенки од другите производи не,и производот е водоотпорен.Повод : Отворено зимски спортови, како што се : скијање,качување,аикидо,ангажманот,snowskates.На кратко, ова е ски одговараат дека секој заслужува. 100% Полиестер.Патент затворање.Материјал : полиестер; Додатен : бела патка надолу, пердуви,Памук,.Едно Парче јакна jumpsuit со појас : Целото тело покриено, Целосно затворена шевовите се обезбеди нема правец се шири во слоеви, се задржи топло во зима, снег ден, скијање.Супер удобно,топло,лесни,модерен и атрактивен.Функција : Патент затворање, го прави лесно да се носат и облека брзо,спојувалка за дизајн го прави да изгледаат потенки од другите производи не,и производот е водоотпорен.Повод : Отворено зимски спортови, како што се : скијање,качување,аикидо,ангажманот,snowskates.На кратко, ова е ски одговараат дека секој заслужува.Answer : ___________________________ NOTE : Пакет НЕ ОПФАЌААТ Ракавици и Bags100% Polyester Zipper closure Material : полиестер; Додатен : бела патка надолу, пердуви,Памук,Едно Парче јакна jumpsuit со појас : Целото тело покриено, Целосно затворена шевовите се обезбеди нема правец се шири во слоеви, се задржи топло во зима, снег ден, скијање.Супер удобно,топло,лесни,модерен и attractive Feature : Патент затворање, го прави лесно да се носат и облека брзо,спојувалка за дизајн го прави да изгледаат потенки од другите производи не,и производот е водоотпорен.Повод : Отворено зимски спортови, како што се : скијање,качување,аикидо,ангажманот,snowskates.На кратко, ова е ски одговараат дека секој заслужува.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди