.

.

New
WYQ Табела Тркачи Црна Plaid, Постелнина Табела Тркач за Семејни Вечери, Дружења, Забави, Секојдневна Употреба (3 (Боја : Црна, Големина : 30cm×120cm)

WYQ Табела Тркачи Црна Plaid, Постелнина Табела Тркач за Семејни Вечери, Дружења, Забави, Секојдневна Употреба

DEN 826.32

Количина на стоки
Достапно

Чипка.ВАЖНОСТ : Табела тркачи се обезбеди добра место до место јадења за да се спречи spills и гребнатини на маса при додавање стил и стилот.ЗА СИТЕ ПРИЛИКИ : Тоа може совршено да се појави на маса врвот на празници, свадби, партии и скара.Тоа е исто така погоден за секојдневна употреба на семејството, кујна и мебел декорација.ДИМЕНЗИИ : 30cm×120cm , 30cm×180cm , 30cm×210cm, 1 инч = 2.54 см.Многу добро се чувствуваат, ткаенина има drape чувство.Рефлектираат вашиот висок квалитет на живот.Времето за испорака е 10-15 дена, и се врати опсегот е околу 30 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. ★Име на производ : Табела Runners Washing : Рака мие, висат сува, не кајгана и машина за миење (машина за миење ќе влијае tassel pendant)Димензии : 30cm×120cm , 30cm×180cm , 30cm×210cm Dimension пресметка метод : 1 инч = 2.54 см★Карактеристики : 1. Нашите табела тркачи обезбеди одлично место за да го поставите надолу одмори плата за да се спречи spills и гребнатини на вашиот tabletop при додавање стил и талент. 2. Декоративни парчиња како нашите табела тркач може да spruce до јадење, foyer, конзола или кафе маси додека се уште се покажувате на површината на мебел.3. Фина чипка : Многу добро се чувствуваат, светла боја, ткаенина има drape чувство.Високиот квалитет на живот.4. Таписерии изработка : Уредни, прецизната изработка и повеќе внимание на деталите се направи посилни и потрајни.5. Стил : Романтични, елегантен, модерен и згодна табела тркачи додадете сјај на вашиот живот.6. Инкорпорирање на најжешките бои и теми, ќе ги носи свежи, иновативна линија на кујна производи, tabletop, подароци, и дома декор за секоја сезона, секој празник и секој.★Совети : 1. Рачно мерење на производ големина, затоа што секој човек мерење технологија е различна од мерења на локации, и грешка е помеѓу 1-2 инчи.2. Производот е за сите вистински објект снимање, но поради фактори како што се светло, опрема, камера Агол и компјутер резолуција, вистински објект примена може да биде различен од фотографијата.Ве молиме да земете во вистинска работа како стандард.3. Времето за испорака е 10-15 дена, и се врати опсегот е околу 30 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди