.

.

New
WSZJJ Автоматско Touchless Инфраред Сензор за Движење Ѓубре Може да Комбо Сет, од не ' Рѓосувачки Челик База (Size : Small)

WSZJJ Автоматско Touchless Инфраред Сензор за Движење Ѓубре Може да Комбо Сет, од не ' Рѓосувачки Челик База

DEN 7392.00

Количина на стоки
Достапно

♥Домот и минималистички дизајн, тоа изгледа стилски и има многу простор за да се бања корпа. ♥Има добра отпорност на корозија, светлината на корозија, висока температура отпор. ♥ целосна термичка стабилност, отпорност кон пожар и отпорност на влага, животната средина и здравјето и со почитување на животната средина. ♥Лесно да се чисти и празна : внатрешноста на нашите корпата за ѓубре е монтажни кофа.Содржината на ѓубрето лесно може да се празнат и се пренесуваат со користење на дршка од кофа. ♥Разноврсна : Дали тоа е во купатило, кујна или за градинка - ова ѓубре може да има убава и ненаметлива дизајн.Име на производ : ѓубре can Material : Нерѓосувачки steel Trash тип : педалата type Shell материјал : не ' рѓосувачки steel Shape : Круг bucket Ideal за употреба дома или на работното место.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди