.

.

New
Lelinta 18 Брановидна Кадрава Заврши Околу конска опашка Продолжување за Жена Синтетички Влакна Проширување, 18 Инчен-Кадрава, Средни Браун-кадрава

Lelinta 18 Брановидна Кадрава Заврши Околу конска опашка Продолжување за Жена Синтетички Влакна Проширување,

DEN 297.36

Количина на стоки
Достапно

★Слатка Совети★ : Поради разликата во светлина и екранот може да биде малку боја разликата помеѓу слики и реални производи (боја на нашите слики во i Phone6/7/8 во основа е иста како вистинска производи).Трансформирање на вашиот изглед во секунди, обезбедува безбедно и удобно решение за целодневно носење.Должина : Околу 18"/24"; Тежина : Околу 4.1-4.6 Оз; Боја : Како што е Прикажано во Слика (Може да Варира од страна на Мониторот).Лесно да се мијат и се грижи-Само треба малку благ шампон и косата балсам потоа се мие со млака вода ,а потоа поставете го на рамна крпа и нека се исуши природно, ние не препорачуваме удар сува тоа, навивам тоа ,боја, тоа или го носите кога се спие.DIY ЗАБАВА : се Создаде висок конска опашка, лице конска опашка, или едноставно додадете на конска опашка hairpiece за различна фризура.Можете да ја исечете покус или тенка надвор.Тоа може да биде, исто така, исправи или завиткан.Големина : 18 Инчи (Пакување од 1) | Боја : Медиум Браун-Кадрава.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди