.

.

New
2 парчиња Хоризонтална Лизгање Т-Bevel Колосек, Активност Агол Владетел Protractor Ниво Алатка Т-Bevel Владетел со Хоризонтална и Вертикална Меур (2)

2 парчиња Хоризонтална Лизгање Т-Bevel Колосек, Активност Агол Владетел Protractor Ниво Алатка Т-Bevel Владетел

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : скала на т-bevel агол пронаоѓач е јасно, покажува две спецификации на сантиметар и инч, што е повеќе погоден за употреба.ЛЕСНО РОТАЦИЈА ВО СЕКОЈ АГОЛ : Голем дијаметар флеш tensioning knob за лесно корекција.Издржливи заклучување орев обезбедува на сечилото во место за лесен агол пренос и длабочината на мерење.Фирма, заклучување на ножот овозможува повеќе мерења.Основна АЛАТКА ЗА WOODWORKERS : Високо влијание моделирани се справи со ниво на шишенцето за лесно референцирање.Лесно префрлување агли и да се измери длабочини.ЛЕСЕН И ПРЕНОСЛИВ : На дрво t-bevel е лесен во тежина и лесен за носење и употреба.Компактен дизајн лизга во џеб.ПОВЕЌЕ АПЛИКАЦИИ : Овој агол правило е широко се применува за многу намени, училиште, внатрешни работи зграда, столарија, итн. 1. Скала на владетелот е јасно, лесен за употреба. 2. Лесен и пренослив, лесно да се носат и продавница. 3. Широко се применува за многу намени, училиште, внатрешни работи зграда, столарија, итн Спецификација Материјали : Челик Големина : 20cm / 40cm Пакетот Вклучува : 2 x Владетел.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди