.

.

New
AMZER Тенок Одговара Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка задниот Поклопец Назад на Кожата за Google Пиксели 2 XL - Раскрсници 1 HD Боја, Тенките Заштитни Случ

AMZER Тенок Одговара Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка задниот Поклопец Назад на Кожата за

DEN 357.84

Количина на стоки
Достапно

Дизајнер Случај за 6.0" Google Пиксели 2 XL е направен за конечна одговара за максимална заштита.Тенок заштитен случај е тренди и импресивно дизајниран случај за вашиот Google Пиксели 2 XL (6").Shockproof Задниот Поклопец за вашиот Google Пиксели 2 XL е ultra light уште ултра силна полимер тежок случај за да се заштити од шокови.Google Пиксели 2 XL Тенок Заштитен Случај е Ултра тенок случај го штити вашиот уред од секојдневниот носат и солза.Google Пиксели 2 XL Заштитник Случај со покрена рамки штити екран и камера од директно влијание и кога лежи со лицето надолу на маса или на табла.Персонализирајте го вашиот Google Пиксели 2 XL додека сте го заштити.Овој дизајнер случај се обликува од трајни тешко школка и прелиена со исклучување со мека заврши.Случајот е во состојба да се спротивстави на шок од случајно удари и капки, обезбедување на крајната во телефонот заштита.Овој Дизајнер случај прилепува совршено околу вашиот уред и карактеристики прецизни cutouts за сите пристаништа и контроли.Па додадете слој на забава и слој на заштита на вашата Google Пиксели 2 XL со Дизајнер Случај.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди