.

.

New
Realme GT Нео 2 5G Двојна 256GB 12GB RAM меморија Фабрика Отклучен (Само GSM | Не CDMA - не се Компатибилни со Verizon/Спринт) Меѓународна Верзија -Нео Сина

Realme GT Нео 2 5G Двојна 256GB 12GB RAM меморија Фабрика Отклучен (Само GSM | Не CDMA - не се Компатибилни

DEN 11759.76

Количина на стоки
Достапно

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Еден од плаќање на услуги ќе се применува. $39 за поправка или $99 да го замени вашиот телефон.Answer : ___________________________ NOTE : Меѓународна Верзија.Нема Гаранција.Овој уред ќе работи со GSM обезбедувачи на услуги како AT&Т, Т-Мобиле, Metro PCS, и повеќето други GSM услуги.Тоа не ќе работат со CDMA обезбедувачи на услуги како Verizon, НИ Мобилните, Спринт, или било која друга CDMA обезбедувачи на услуги.Ве молиме проверете уред компатибилност со вашиот мобилен телефон провајдер пред да се одржи вашата цел.Складирање : 256 GB 12 GB RAM меморија.Платформа : Андроид 11, Realme UI 2.0, Qualcomm SM8250-AC Кученце 870 5 G (7 nm).Камера : 64 ПРАТЕНИК/8 MP/2 ПРАТЕНИК/16 ПРАТЕНИК.Батерија : Li-Po 5000 m Ah, не се отстранува.Realme GT Нео 2 дисплеј тип на Екран-за-тело Односот : 92.60% Допир Земање мостри Стапка : 600 Hz Резолуција : 1080×2400 FHD+ Екран, Врв Осветленост : 1300nits Contrast Ratio : 5000000 : 1 Боја Сатурација : Typ 106% NTSC Боја Простор : 100% DCI-P3. Оперативниот Систем во оваа Realme GT Нео 2 е Андроид 11, Realme UI 2.0.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди