.

.

New
Адамс Возрасни Брзина Капа OS БЕЛА

Адамс Возрасни Брзина Капа OS БЕЛА

DEN 916.80

Количина на стоки
Достапно

100% Полиестер.Кука и Јамка затворање. 100% полиестер перформанси мрежа.Ткаенина промовира влага управување и УВ заштита. 6-panel, структурирана, средината-профил врана.Само ткаенина кука и јамка затворање.Само ткаенина, под стакло, sweatband и врвот button Matching боја претходно биле вклучени и цвест лента. 100% полиестер перформанси мрежа; Ткаенини промовира влага управување и УВ заштита; 6-panel структурирана средината на профилот врана; Само ткаенина кука и јамка затворање; Само ткаенина под стакло sweatband и врвот копчето; Појавување на боја претходно биле вклучени и цвест лента; Пред-криви стакло.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди