.

.

New
6FT Гумени Снешко Царинење, Запалени Божиќ кренат Двор Украси со со Северниот Пол Знак, светне Божиќ Inflatables Отворено Украси Затворен Отворено Празник Божиќ Оркестар?

6FT Гумени Снешко Царинење, Запалени Божиќ кренат Двор Украси со со Северниот Пол Знак, светне Божиќ Inflatables

DEN 355.20

Количина на стоки
Достапно

⛄⛄【6 FT Божиќ Гумени Украси】прилично 6 метри височина Божиќ гумени снешко носи црна капа, црвена шамија, сина и ракавици.Десната рака држи знак кој се вели дека "СЕВЕРНИОТ ПОЛ", и неговата лева страна е отворен, со една топла насмевка, исто како и добредојде на гостите.Прикажување на оваа гумени снешко во вашиот двор, тоа дефинитивно ќе го привлечат нивното внимание и се воодушеви кога вашите деца или вашите гости дојде до вратата или градина. ⛄⛄【Уникатен Снешко Inflatables т покрие било споено исклучување продукти на inflator фан кога се користи.Направени од водоотпорен материјал, но не се надува за време на невреме или силен ветер.Заштита на фан и кабелот за напојување од вода, оган, и тешки временски услови.Со цел да се избегне убождане ве молиме да ги задржи подалеку од остри алатки кога inflating.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди