.

.

New
Екран Зголемувачот, 12in HD Видео+2-3 Пати Величаат паметен Телефон Екран Засилувач, Полн Виткање Магнетна Привлечност Стојат Магнетни Стапка(Бела)

Екран Зголемувачот, 12in HD Видео+2-3 Пати Величаат паметен Телефон Екран Засилувач, Полн Виткање Магнетна Привлечност

DEN 606.96

Количина на стоки
Достапно

【Одличен квалитет и трајност】Тоа е погоден за секојдневна употреба кога гледа игри, филмови, и текст на мобилни телефони. 【Вашиот Најдобар Избор】На high-definition оптичка технологија се користи за да се величаат сликата на екранот на мобилниот телефон со 2-3 пати, а сликата е многу јасно. 【Мулти-Уред Поддршка】структурата донесува целосна виткање и магнетна привлечност, и работата е едноставна, и е погодна за различни типови на мобилни телефони. 【Одличен квалитет и трајност】површината на производот е направен од симулирани кожа, и на екранот е направена од акрилик, која е текстура и потрајни. 【Квалитетна Услуга】 : Ако имате било какви прашања за овој производ, можете да не контактирате во било кое време.Ние имаме професионална услуга за клиентите тим и ќе ви обезбеди најдобар квалитет на услуга.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и во време, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Спецификација : Предмет Тип : Засилувач Боја : Бела / Црна / Црвена (Изборен) Екран : Акрилик Материјал : ABS + Кожа + Акрилик Екран Големина на Екран : Прибл. 25 x 14cm / 9.8 x 5.5 во Производ Големина : Прибл. 256 x 220 x 12mm / 10.1 x 8.7 x 0.5 во Бруто Тежина : Околу. 335.00 g Пакување Големина : Прибл. 26.00 x 23.00 1.50 x cm / 10.2 x 9.1 x 0.6 во Пакет Листа : 1 x Засилувач 1 x Црна Хартија.

Карактеристики на понудата

Item Type:
Amplifier
Color:
White / Black / Red (Optional)
Screen:
Acrylic
Material:
ABS + Leather + Acrylic Screen
Screen Size:
Approx. 25 x 14cm / 9.8 x 5.5in
Product Size:
Approx. 256 x 220 x 12mm / 10.1 x 8.7 x 0.5in
Gross Weight:
Approx. 335.00g
Packing Size:
Approx. 26.00 x 23.00 x 1.50cm / 10.2 x 9.1 x 0.6in 
Package List:
1 x Amplifier 1 x Black Paper :
Неодамнешно

Слични понуди