.

.

New
SYZHIWUJIA Гром Група M4/М5/M6/М8/M10, Ребрести Пластични Водител на Ѕид Пластични Проширување Цевка Ѕиден Приклучок, Сув Ѕид Завртки-Сива Болт (Боја : Сива M8x38 200pcs)

SYZHIWUJIA Гром Група M4/М5/M6/М8/M10, Ребрести Пластични Водител на Ѕид Пластични Проширување Цевка Ѕиден Приклучок,

DEN 1406.88

Количина на стоки
Достапно

Сите завртки завртки ореви се направени на 304 нерѓосувачки челик, карактеристики висока јачина и добра отпорност дури и во лоши средина.Ребрести пластични сидро; ѕидот пластични проширување цевка.Ребрести пластична подлога за ѕидниот приклучок може да се користи со метална плоча завртки, кои се многу погодни за anchoring во бетон, тули или ѕид панели;.Сидро болт е ;.Тоа може да функционира нормално на тврди површини и шупливи површини ( без нокти или греди).Широко се користи во електронски производи, механичка опрема, електрични апарати, вода conservancy, мебел и други проекти.Боја : Жолта/сива/whiteif имате било какви загриженост, ве молиме контактирајте со нас за среќен решение.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди