.

.

New
Уништува 1 Buc Силиконското Масло Шише, 30ml Силиконското Масло, Преносни Подобрување на Вашиот Гас Ефикасност за Продолжување На работниот Век на Воздушна Пумпа

Уништува 1 Buc Силиконското Масло Шише, 30ml Силиконското Масло, Преносни Подобрување на Вашиот Гас Ефикасност

DEN 170.16

Количина на стоки
Достапно

Можат подобро да се подобри вашиот гас ефикасност. 30 ml капацитет да ги задоволи вашите потреби.Овој производ може да се продолжи работниот век на пумпа.Силиконското масло има одлична отпорност на топлина, електрична изолација, hydrophobicity, физиолошки инерција и мали тензии.Покрај тоа, таа има низок вискозитет‑температура коефициент и висока компресија отпор.Погодна за разни видови на пумпи со висок притисок, како што се нуркање пумпи.Функција : Силиконското масло има одлична отпорност на топлина, електрична изолација, hydrophobicity, физиолошки инерција и мали тензии.Покрај тоа, таа има низок вискозитет-температура коефициент и висока компресија отпор. 30 ml капацитет да ги задоволи вашите потреби.Погодна за разни видови на пумпи со висок притисок, како што се нуркање пумпи.Можат подобро да се подобри вашиот гас ефикасност.Овој производ може да се продолжи работниот век на пумпа.Спецификација : Материјал : Силикон oil Capacity : 30ml Weight : 33g / 1.2 oz Color : White Product димензија : 10.2*2.8*2.8 cm / 4*1.1*1.1 in Package листа : 1 * Силикони Oil Note : вистински производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.Можеби постои мало отстапување во мерењето на производот.Ве молиме имајте предвид дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Карактеристики на понудата

Material:
  Silicone oil
Capacity:
30ml
Weight:
33g / 1.2oz
Color:
White
Product dimension:
10.2*2.8*2.8cm / 4*1.1*1.1in
Package list:
1 * Silicone Oil :
The actual product color may deviate from the photo due to light. :
There may be a slight deviation in the measurement of product. :
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :
Неодамнешно

Слични понуди