.

.

New
Sirui W2004X + K20 Океанот Тркач, Tripod Комплет, Црна, W-2004+K20

Sirui W2004X + K20 Океанот Тркач, Tripod Комплет, Црна, W-2004+K20

DEN 8397.60

Количина на стоки
Достапно

Водоотпорен нога дизајн се штити вашиот tripod од оштетувања од вода.Ергономски Нога Агол Брави за брзо прилагодување - дури со влажно или гумени ракавици на рацете.Ногата се конвертира во водоотпорен monopod.Центар колона може да биде прикачена за зголемена висина на.Sirui W2004 X + K20 Океанот Тркач, Tripod Комплет, Црна, W-2004+K20.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди