.

.

New
Oceanstar 4-Ниво Бамбус, Природни Чевли Багажник, Медиум

Oceanstar 4-Ниво Бамбус, Природни Чевли Багажник, Медиум

DEN 1665.60

Количина на стоки
Достапно

Може да се вклопат до 12-16 парови на возрасни големина на чевли.Отворете slates за лесно воздух премин и оптимален проток на воздух.Мека круг остро се справува на секоја страна за лесно носење и транспорт.Материјал : бамбус.Лесно да се соберат.Бидат ослободени од нередот и чувајте ги вашите чевли уредно организирани со Oceanstar 4-Ниво бамбус чевли полица.На чевли полица карактеристики на сите околу отворите slats за оптимален проток на воздух за да се минимизира мирис доаѓаат од чевли.Направени од бамбус, тоа не е само елегантно дизајниран, но, исто така, здрав и направена да трае.Природниот крај на чевли рек нежно салда сите внатрешни тема на вашиот дом или област.Постојат два заоблени остро се справува на секоја страна, за лесен транспорт и компактен дизајн за монтирање во било кој простор.На Oceanstar 4-Ниво бамбус чевли полица никогаш нема да внимавате на стил и е совршено решение за сите ваши чевли и организација потреби.Бидат ослободени од нередот и чувајте ги вашите чевли уредно организирани со Oceanstar 4-Ниво Бамбус Чевли Полица.На чевли полица карактеристики на сите околу отворите slats за оптимален проток на воздух за да се минимизира мирис доаѓаат од чевли.Направени од бамбус, тоа не е само елегантно дизајниран, но, исто така, здрав и направена да трае.Природниот крај на чевли рек нежно салда сите внатрешни тема на вашиот дом или област.Постојат два заоблени остро се справува на секоја страна, за лесен транспорт и компактен дизајн за монтирање во било кој простор.На Oceanstar 4-Ниво Бамбус Чевли Полица никогаш нема да внимавате на стил и е совршено решение за сите ваши чевли и организација потреби.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди