.

.

New
Премиерот Канцелариски Истражуваат 2 во 1 Писма Ранец, 45 цм, 27.0 Литар, Црна/Црвена

Премиерот Канцелариски Истражуваат 2 во 1 Писма Ранец, 45 цм, 27.0 Литар, Црна/Црвена

DEN 1366.80

Количина на стоки
Достапно

Производителот гаранција може да не се применува. 45 x 32 x 21 cms, 27 Литри. 2 Ранци во 1. Пијалоци х 2 Џебови. 4 x Zip Прегради.Поместена Назад Поддршка.Премиерот Канцелариски Истражуваат 2 во 1 Ранци - Писма со Црвена боја.Ранец е 2 во 1 дизајн со detchable zip да seprate на кеси, 4 zip прегради ја прави оваа торба многу корисна секој ден додаток и има поместена назад поддршка, Копче закачалка.Друг Квалитет на Производот од Премиер Канцелариски материјал.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди