.

.

New
Ратан Обетки за Жените рачно изработени Слама Плетен Плетенка Капка Dangle Обетки Лесни Геометриски Изјава Обетки

Ратан Обетки за Жените рачно изработени Слама Плетен Плетенка Капка Dangle Обетки Лесни Геометриски Изјава Обетки

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

♥ Рачно изработени Dangle Обетки ♥ Нашите најнови ратан обетки се направени од 100% природни ратан влакна со елаборат handwoven поврзана со Занаетчии, рачно изработени, природни, уникатни и шик. ♥ Сигурен рачно изработени Обетки ♥ ве Молиме имајте во предвид секој рачно изработени лесен пад earring е еден-на-еден вид и ќе има мала боја и модел варијација од фотографијата. ♥ Легура текстура Earring Studs ♥ Оваа изјава earring кој плетен плетенка триаголник/овална/ rhombic капки со злато-тон легура текстура диск studs декорирани, елегантно шармантна. ♥ Нашите Ткаат Обетки за Вас ♥ Нашите лесни обетки се совршен подарок идеја за сопруга, мајка, пријателка, љубовница на роденден, годишнина, Божиќ, денот на мајката, Валентин' ден, денот на благодарноста итн. ♥ Услуги на клиентите ♥ Elensan придаваат големо значење на секој клиент туѓите мислења.Ако имате било незадоволство, ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници на одделот за најдобро решение,ви благодариме.Ве молиме контактирајте со нас во 48 часа ако не сте задоволни со нашата работи бидејќи ќе го добиете !Сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа од страна на нашите професионални услуги онлајн!Сакаат сите купувања ќе биде успешна помеѓу нас!.Одговараат за Чувствителни Уши. 100% рачно изработени плетен обетки, природен изглед.Удобен за Носење.Класичен Изјава Обетки Дизајн.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди