.

.

New
3M 5425 1.375 x 36yd Проѕирен UHMW Полиетилен Лента -30 да 225 Степени F Перформанси Температура, 0.005 Дебели

3M 5425 1.375 x 36yd Проѕирен UHMW Полиетилен Лента -30 да 225 Степени F Перформанси Температура, 0.005 Дебели

DEN 1737.60

Количина на стоки
Достапно

Може да се користи како заштитна, отпорни на абразија, и растворувач отпорни UHMW полиетилен површината.Висока отпорност на масла и растворувачи.Ниска триење површина.Висока апсорпција на енергија за звук амортизацијата.Само-подмачкување.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди