.

.

New
Термички долна облека Поставување на Жените Треска Лесна Мажите е Есен Облека, Долги Панталони,[Жени] Розова,XXXXL

Термички долна облека Поставување на Жените Треска Лесна Мажите е Есен Облека, Долги Панталони,[Жени] Розова,XXXXL

DEN 1053.36

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук.Свила печ, заштита на клучните делови, топло на стомакот и коленото влошки.Двострано пескарење : фино брусење на двете страни од внатре и од надвор, пескарење топлина складирање, ефикасно заклучување на телесната температура.Имајте пријатна и не се подуени, и збогум на тешката зима.Не постои ограничување на еластичност : 3 пати висока еластичност, можете да го носат без подигање на масти на телото.Ткаенината е направен од 100 D предиво и 30 D spandex ткаенина.На плоштадот тежина е 260 D да 270 D грама.На ткаенина процесот на производство се влага-апсорбирање, дише и еластична.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Производот категорија : термички долна облека set Waist тип : Средината на waist Size : L, XL, XXL, XXXL, XXXXLFabric дебелина (грам тежина) : Дебела (251-300 грама/квадратен метар)Дебелина : thicker Main ткаенина состав : полиестер влакна (полиестер)Функција : коленото влошки, не-означување, дише, телото обликување, еластичност, топлина, стомакот заштита, анти-pilling Quality ниво : прво class Warmth Индекс : Strong Color : [мажи] црна, [мажи] светло сива, [мажи] сина, [мажи] темно сива, [жени] црна, [жени] taro виолетова, [жени] грав паста, [жени] светло сина, [жени] 】Розова,【Женски】Niu Youguo,【Женски】Каки, 【Женски】Лубеницата Red Applicable толпата категорија : adult Lining состојки : Tussah silk Weave : Knitting Fabric име : cationic Number на слоеви : еден layer Name : Термички долна облека, свила печ, есен облека, долги панталони, на дното shirt Weight : 260 Top стил : hedging Neckline облик : тркалезна neck Applicable пол : неутрално/машки и female Applicable возраст : младите (18-40 години)Стил детали : Еден piece Pants стил : close-up pants Softness индекс : мека.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди