.

.

New
Возовите Виски Очила (Сет на 4) (Личен)

Возовите Виски Очила (Сет на 4) (Личен)

DEN 1582.80

Количина на стоки
Достапно

Сет од 4 ласерски изгравирани чаши.Има околу 10 мл на течност.Исправен стил со украсни копчиња на дното за да се намали пропаѓање.Чисто Стакло.Софистицираност е клучен дел во животот на алкохол познавач.Овие чаши виски се совршен нешто да spruce копија од вашите лични бар и импресионира вашите гости.Тие се класичен стил на пиење очила.Овие очила се стилизирана како класичен карпи стакло со директно форма.Тие имаат тешки дното со убав модел на копчиња на долната страна, која им помага со влечење и го намалува кршење.Тие се чувствуваат совршено во вашата рака и задржете околу 10.25 оз на течност.Тоа е идеален за доделување виски и други духови на вашиот избор.Стаклото себе е издржлива, па дури и чип отпорни да се осигура дека вашите очила ќе трае долго време.Тие се совршени за лични или професионални барови на сите видови!Во нашиот дизајн центар ќе ги најдете сите видови на модели, графика, monograms, фонтови, и повеќе.За да се добие неколку идеи или место за да започнете, бидете сигурни да проверите сите наши дизајн идеи.Ова ќе ви даде основа за почеток измената на вашиот производ.Во потрага да се пополни вашиот личен бар?Проверете нашата stemless вино, чаши, stemless вино tumblers, пивски чаши, и повеќе.Сите овие и многу повеќе може да се најде во нашиот Бар и Вино дел.Дизајн Прикажани : Возови (#223626)Карактеристики : ==================================== * Сет од 4 ласерски изгравирани чаши * Има околу 10 мл на течност * Исправен стил со украсни копчиња на дното за да се намали пропаѓање * Јасно Glass Instructions : ==================================== * Машина За Миење Садови Безбедно.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди