.

.

New
Атлантскиот Компресори ABMS-1200 15 HP Три Фаза & Мулти Фаза Центрифугални Компресор

Атлантскиот Компресори ABMS-1200 15 HP Три Фаза & Мулти Фаза Центрифугални Компресор

DEN 960.00

Количина на стоки
Достапно

Три Фаза & Мулти-Фаза Центрифугални Blower Specifications.Фаза : 3. Коњски Сили : 15. Мотор Тип : TEFC.Напон : 220-275 & 380-480. АБЦ Центрифугални Компресори обезбеди неверојатно високи количини на проток на воздух, но релативно низок притисок на Нашите Центрифугални Компресори работи на релативно ниско звучни нивоа, помага во намалување на индустриска бучава за потивок работата на животната средина Нашите impellers и куќишта се изградени од antisparking високо отпорна фрлија алуминиум, со цел нашите центрифугални компресори да издржи harshest средини Карактеристики.Три Фаза Multi Stage Центрифугални Blower Specifications.Фаза 3. Коњ Моќ 15. Мотор Тип TEFC.Напон 220275 380480. Тековната 360 Делта 180 Y. Максимална Вакуум 354 H20. Максимален Притисок 354 H20. Максимален Проток на Воздух 2321 CFM.Децибели 109. Максимална 3600 ВРТЕЖИ во минута. Сечилото Изградба Фрлија Алуминиум.Ротација Насока На Стрелките На Часовникот.Сертификати УЛ АДС CE, ISO 9001. Димензии NA Ч x NA W x NA Л.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди