.

.

New
Bellroy Пиксели 3/3XL Телефон Паричник (Кожа Телефон Паричник со Магнетни Размавта Затворање, Вклопува До 4 Карти, Мека Микрофибер Обвивка) - Црна

Bellroy Пиксели 3/3XL Телефон Паричник (Кожа Телефон Паричник со Магнетни Размавта Затворање, Вклопува До 4

DEN 840.00

Количина на стоки
Достапно

Се вклопува до 4 картички.Слот за резервни SIM картичка & pin.Мека микрофибер обвивка.Магнетни размавта затворање дека двојки како стојат.Сензор за отпечатоци пристап.Премиум, еколошки заверена кожа и flex на полимер. 149 x 73 x 16.8 mm.Само кожа телефон паричник во Направени За Google опсег.Се вклопува 4 карти и вашиот телефон.Работи со сензор за отпечатоци и Активна Вера.Направени од премиум кожа, flex полимер и микрофибер обвивка.Мерки 5.8 инчи x 2.8 инчи x 0.4 инчи / 149 mm x 72 mm x 11 mm.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди