.

.

New
Youngever 4 Пакет Пумпа Шишиња за Шампон 32 Унца (1 Литар), Празен Шампон Пумпа Шишиња, Пластични Цилиндри со Заклучување-Течење Доказ-Пумпи (Бела Пумпа)

Youngever 4 Пакет Пумпа Шишиња за Шампон 32 Унца (1 Литар), Празен Шампон Пумпа Шишиња, Пластични Цилиндри со

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

Пумпа Шише Точење ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ - 4 Пакет Пумпа Шише Точење (32 мл) со екстра етикети.МУЛТИ-УПОТРЕБА - Употреба за Шампон, Телото се Мијат, клима уред, Течен Сапун, Сад Сапун, Лосион, миење на устата, Рака Sanitizer, Масла за Масажа, хранливи состојки и многу повеќе.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ - повторна употреба на нашите пумпа шишиња.Тоа е лесно и еко-пријателски.И ќе помогне да се намали фрлање на пластични шишиња.Ова е препорачливо совет да живеат Нула Отпад начин на Живот.LOCKABLE ПУМПИ - Пумпи пресврт и заклучување за лесно затворање за транспорт или складирање.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди