.

.

New
Ретро Рачни Шминка Огледало Поставено Преносни Преносни се Справи со Огледало Принцеза Подарок Мини Симпатична Мала Огледало (r21)

Ретро Рачни Шминка Огледало Поставено Преносни Преносни се Справи со Огледало Принцеза Подарок Мини Симпатична

DEN 399.84

Количина на стоки
Достапно

1. Ретро рачни огледала се лесни и преносни.Кога сте надвор, овие подвижни огледала може да се стави во вашиот џеб, совршена големина огледало. 2. Тие се изработени од високо-квалитет на метал и боја и се издржливи, со антички златна огледала олово-слободните и не-токсични за безбедна употреба. 3. Тоа е лесен во тежина, лесно да се носат и продавница.Тие изгледаат убаво на вашиот будоар или бања countertops. 4. Облекување маса огледало е идеален подарок за вашата девојка, мајка, сестра, баба, роденден, Денот на Вљубените, Божиќ или било какви посебни жена ти го чувам во вашиот живот. 5. Сигурен услуги, ние сме посветени на креирањето на најдобри услуги на клиентите за оваа ретро рака огледало.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или вашиот пакет, ве молиме контактирајте со нас.Модел : Среќен и празнична Боја класификација : светло сива темно сива сива портокал црвена роза црвена лубеница црвено ѓумбир жолта кајсија портокал темно зелено светло зелена емералд зелена синозелена бронза Феникс 21 пеперутка бронзен 21 розева роза бронза се зголеми golden rose антички пеперутка 21 мал сет Бронза Сонцето Цвет Црвено Античките Сонцето Цвет Црвено Античките Пеперутка 21 Шупливи Отворите Екранот Бронза Античките Шупливи Отворите Екранот Црвено Античките Злато Сонцето Цвет Бела Сонцето Цвет 21 Црвено Античките Феникс 21 Античка Редок Феникс 21 Рамка материјал : алуминиум во огледало Шминка тип : се справи со огледало Елемент возраст : современи.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди